Pioneers in the industry, we offer electric portable ac and portable air conditioner from India.
₹ 195000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 2 Ton |
| Star Rating | 2 Star |
| Voltage | 220V |
| Air Filter | Washable |
| Frequency | 50Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 2 Piece
₹ 38000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1.5 Ton |
| Color | White |
| Voltage | 220V |
| Air Filter | Washable |
| Frequency | 50Hz |
| Automation Grade | Automatic |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Rectangular |
Minimum order quantity: 2 Piece
Pawan Gupta (CEO)
Shri Shyam Traders
House No. 8209, Roshanara Road, Landmark Subzi Mandi
New Delhi - 110007, Delhi, India