Leading Manufacturer of wall mounted mist fan and wall fan quattrox from New Delhi.
₹ 18500 / Piece Get Latest Price
| Fan Size | 26 Inch |
| Wattage | 45 W |
| Usage/Application | Air Cooling |
| Color | Black |
| Material | Metal |
| Frequency | 50Hz |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 2 Piece
₹ 7500 / Piece Get Latest Price
| Sweep Size | 200 mm |
| Wattage | 45 W |
| Body Material | Plastic |
| Color | Black |
| Voltage | 220V |
| Is It Rotable | Rotable |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 2 Piece
Pawan Gupta (CEO)
Shri Shyam Traders
House No. 8209, Roshanara Road, Landmark Subzi Mandi
New Delhi - 110007, Delhi, India